W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

1) Pracownik produkcji – montażysta

2) Kierowca

Zakres obowiązków i wymagania:

Miejsce pracy: Duchnice/ Polska/ Europa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie na warsztacie elementów maszyn, montaż wstępny (np. montaż osi, wałów, silników napędowych).
  • Montaż maszyn z wcześniej przygotowanych zespołów wg. dokumentacji technicznej u Klienta.
  • Montaż instalacji elektrycznej maszyny wg. schematu elektrycznego, podłączenie szafy zasilającej u Klienta.
  • Ustawienie oraz regulacja elementów ruchomych maszyny.
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym.
  • Opieka serwisowa u Klienta nad dostarczonymi maszynami.
  • Wykonywanie prac ślusarskich.
  • Utrzymanie narzędzi pracy w dobrym stanie oraz dbanie o porządek w warsztacie.

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i poza jej granicami (w proporcjach 50/50).
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
  • Znajomości rysunku technicznego (czytanie rysunku i obsługa komputera).
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu  przy utrzymaniu najwyższej jakości pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie: budowy maszyn, mechaniki lub ślusarstwa.
  • Znajomość obróbki skrawaniem.
  • Uprawnienie do obsługi wózków widłowych.
  • Umiejętność spawania MIG.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długofalowej współpracy.
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole.
  • Możliwość rozwoju poprzez ciekawą pracę w firmie realizującej własne pomysły i projekty dla międzynarodowych koncernów.
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie.

2) Kierowca

Miejsce pracy: Duchnice

  • praca jako kierowca samochodu pod wewnętrzne potrzeby firmy
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kategorii B od min 2 lat (warunek konieczny)
  • Zaangażowanie i pozytywne podejście.
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca (dostawca).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na ½ etatu
  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długofalowej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@baumalog.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.