W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osób na stanowiska (kliknij na wakat w celu uzyskania szczegółów):

1) Konstruktor maszyn

Miejsce pracy: Duchnice

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie koncepcji rozwiązań
  • Twórczy wkład w proces projektowania nowych maszyn
  • Wykonywanie prac konstruktorskich związanych z projektowaniem maszyn przemysłowych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z działem technologicznym
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Kreatywne podejście do stawianych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mechaniczne lub pokrewne
  • Znajomość norm i zasad konstruowania maszyn
  • Doświadczenie (min. 3 lata) w konstruowaniu maszyn
  • Wskazana biegła znajomość programu Inventor
  • Umiejętność projektowania kompletnych urządzeń wraz z obliczeniami wytrzymałościowymi elementów
  • Zdolność do analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej w języku angielskim

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długofalowej współpracy
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju poprzez ciekawą pracę w firmie realizującej własne pomysły i projekty dla międzynarodowych koncernów
  • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

2) Montażysta

Do zadań osoby na tym stanowisku należy montaż automatycznych regałów, w tym:

  • Przygotowywanie na warsztacie elementów maszyn, montaż wstępny (np. montaż osi, wałów, silników napędowych)
  • Montaż maszyn z wcześniej przygotowanych zespołów wg. dokumentacji technicznej u Klienta
  • Montaż instalacji elektrycznej maszyny wg. schematu elektrycznego
  • Przeprowadzanie planowych napraw i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym
  • Prace ślusarskie
  • Organizowanie stanowiska pracy, w tym przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ i ochrony środowiska
  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Znajomości rysunku technicznego (czytanie rysunku i obsługa komputera).
  • Znajomość zagadnień mechaniki i elektryki
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu przy utrzymaniu najwyższej jakości pracy
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywana pracę

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie: budowy maszyn, mechaniki lub ślusarstwa
  • Znajomość obróbki skrawaniem
  • Uprawnienie do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule maila wpisując nazwę stanowiska na adres e-mail: rekrutacja@baumalog.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. . Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.