O FIRMIE

Konstruujemy dla Państwa

Marcin Kozłowski

Marcin Kozłowski

Absolwent wydziału SiMR Politechniki Warszawskiej.

Od początku kariery zawodowej związany z automatycznymi systemami składowania a w szczególności artykułów o nietypowych kształtach oraz znacznych masach. Jest autorem rozwiązań wykorzystywanych m.in w Asmet S.K.A., Bosch Rexroth Sp. z o.o., PIT-RADWAR S.A., Sitech Sp. z o.o., Volkswagen Poznań Sp. z o.o..

W firmie Baumalog odpowiedzialny za działalność operacyjną spółki.

Żonaty, ojciec trzech synów.

Marcin Świtkiewicz

Marcin Świtkiewicz

Absolwent wydziału SiMR Politechniki Warszawskiej.

Od dziecka związany ze światem konstrukcji. Pracował m.in. dla koncernów Daimler AG, Dreaxlmaier Group, Edscha Holding GmbH, Dr. Ing. h. c. F. Porsche AG, Volkswagen AG. Współautor projektu konstrukcji nośnej oraz narzędzi technologicznych przeznaczonych do wytworzenia motoszybowca AOS-71.

W firmie Baumalog odpowiedzialny za tworzenie i rozwój konstrukcji.

Żonaty, ojciec córki i czterech synów.

Gdzie jesteśmy obecni

Obszar naszego działania nie ogranicza się tylko do Polski. Z naszych rozwiązań korzystają klienci z wielu krajów Europy.

Pracujemy, by w przyszłości być obecnymi na całym kontynencie.

europe_www_baumalog

Jesteśmy firmą inżynierską produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu.

Działając zgodnie z przysłowiem „od pomysłu do przemysłu” jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie oraz uruchomienie tworzonych przez nas systemów magazynowych.

W swojej działalności wykorzystujemy powszechnie dostępne oraz najnowocześniejsze techniki i technologie (projektowanie bryłowe, CAD/CAM/FEM, cięcie laserowe, lakierowanie proszkowe, projektowanie układów embedded) oraz stosujemy się do obowiązujących wymogów prawnych i bezpieczeństwa stawiając sobie za cel wytwarzanie solidnych trwałych, bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań.
Nasz zespół składa się z grupy inżynierów wyspecjalizowanych w wąskich dziedzinach, mających wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektach prowadzonych dla światowych koncernów. Interdyscyplinarność zespołu pozwala osiągnąć rynkową przewagę nad konkurentami przez tworzenie konstrukcji na światowym poziomie przy zachowaniu korzystnych relacji ekonomicznych.
Szczególną uwagę przywiązujemy do kwestii jakości poczynając od etapu projektowego poprzez wytwarzanie i uruchomienie jak również utrzymanie w ruchu zainstalowanych systemów.

Naszym podstawowym założeniem w prowadzonej działalności jest tworzenie długofalowych relacji z naszymi Klientami opartymi na zaufaniu co staramy się urzeczywistnić świadcząc usługi oraz zapewniając dostawy na najwyższym możliwym poziomie.

Naszą wizytówką i najlepszą rekomendacją dla kolejnych naszych Klientów są nasi usatysfakcjonowani dotychczasowi Klienci oraz dostarczone przez nas i pomyślnie działające systemy usprawniające procesy magazynowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?