O FIRMIE

Doświadczenie i innowacyjność

Marcin Kozłowski

Prezes Zarządu

Od początku kariery zawodowej związany z opracowywaniem, wdrażaniem i sprzedażą automatycznych systemów składowania. Jest autorem rozwiązań automatyzujących procesy magazynowe i intralogistyczne w wielu przedsiębiorstwach w Polsce i na świecie. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu i rozwoju przedsiębiorstwa. Współzałożyciel i od początku istnienia firmy Prezes Zarządu spółki. W Baumalog odpowiedzialny za sprzedaż i rozwój biznesu.

Anna Łada

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i marketingu zdobywała w sektorze bankowym, e-commerce oraz badań rynkowych. Od 2017 r. członek zarządu Baumalog. Początkowo odpowiedzialna za marketing i strategię rozwoju, od początku 2020 r. jako Dyrektor Zarządzający kieruje działalnością operacyjną spółki.

Gdzie jesteśmy obecni

Obszar naszego działania nie ogranicza się tylko do Polski. Z naszych rozwiązań korzystają klienci z wielu krajów Europy jak i całego świata.

Jesteśmy firmą inżynierską produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu.
Konstruujemy, wytwarzamy oraz uruchamiamy rozwiązania umożliwiające automatyzację procesów przetwarzania (przede wszystkim blach, profili, prętów i innych materiałów o dużych masach i gabarytach) oraz zwiększające efektywność procesów związanych z logistyką wewnętrzną, optymalizujące przepływ materiałów zarówno w procesie produkcyjnym jak i na etapie kompletacji i wysyłki.
W swojej działalności wykorzystujemy powszechnie dostępne oraz najnowocześniejsze techniki i technologie (projektowanie bryłowe, CAD/CAM/FEM, cięcie laserowe, lakierowanie proszkowe, projektowanie układów embedded) oraz stosujemy się do obowiązujących wymogów prawnych i bezpieczeństwa stawiając sobie za cel wytwarzanie solidnych trwałych, bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań.
Nasz zespół składa się z grupy inżynierów wyspecjalizowanych w wąskich dziedzinach, mających wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektach prowadzonych dla światowych koncernów. Interdyscyplinarność zespołu pozwala osiągnąć rynkową przewagę nad konkurentami przez tworzenie konstrukcji na światowym poziomie przy zachowaniu korzystnych relacji ekonomicznych.
Szczególną uwagę przywiązujemy do kwestii jakości poczynając od etapu projektowego poprzez wytwarzanie i uruchomienie jak również utrzymanie w ruchu zainstalowanych systemów.

Naszym podstawowym założeniem w prowadzonej działalności jest tworzenie długofalowych relacji z naszymi Klientami opartymi na zaufaniu co staramy się urzeczywistnić świadcząc usługi oraz zapewniając dostawy na najwyższym możliwym poziomie.

Naszą wizytówką i najlepszą rekomendacją dla kolejnych naszych Klientów są nasi usatysfakcjonowani dotychczasowi Klienci oraz dostarczone przez nas i pomyślnie działające systemy usprawniające procesy magazynowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?